A765BC107M0JLAE025
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A765BC107M0JLAE025
JLCPCB Part #
C2161723
Package
SMD,D5xL6.3mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 25mΩ 5mm 6.3V 6.3mm 85mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D5xL6.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS