A759MS228M0JAAE013
MFR.Part #
A759MS228M0JAAE013
JLCPCB Part #
C3275218
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 13mΩ 2000hrs@125℃ 2200uF 389.25mA@120Hz 5mm 6.3V Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS