A759KS687M0JAAE014
MFR.Part #
A759KS687M0JAAE014
JLCPCB Part #
C1020076
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 13mm 14mΩ 2000hrs@125℃ 242.2mA@120Hz 3.5mm 6.3V 680uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS