A759KS336M1KAAE055
MFR.Part #
A759KS336M1KAAE055
JLCPCB Part #
C3275647
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 13mm 2000hrs@125℃ 3.5mm 33uF 55mΩ 80V 8mm 91.95mA@120Hz Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS