A759KK225M2EAAE685
MFR.Part #
A759KK225M2EAAE685
JLCPCB Part #
C3274703
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mA@120Hz 2.2uF 2000hrs@125℃ 250V 3.5mm 685mΩ 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS