A759EQ475M2AAAE160
MFR.Part #
A759EQ475M2AAAE160
JLCPCB Part #
C1016991
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 12mm 160mΩ 2.5mm 2000hrs@125℃ 25.5mA@120Hz 4.7uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS