A759EK276M1JAAE054
MFR.Part #
A759EK276M1JAAE054
JLCPCB Part #
C1020054
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5mm 2000hrs@125℃ 27uF 54mΩ 6.3mm 63V 99.9mA@120Hz 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS