A758KR687M1AAAE008
MFR.Part #
A758KR687M1AAAE008
JLCPCB Part #
C3275434
Description
-55℃~+105℃ 10V 13mm 282.5mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 680uF 8mm 8mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS