A758KR567M1AAAE011
MFR.Part #
A758KR567M1AAAE011
JLCPCB Part #
C3275600
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mΩ 13mm 255mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 560uF 8mm Polymer ±20% Plugin,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS