A758KR277M1CAAE011
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A758KR277M1CAAE011
JLCPCB Part #
C3274423
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ 13mm 16V 250mA@120Hz 270uF 3.5mm 5000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS