A758KK227M1CAAE014
MFR.Part #
A758KK227M1CAAE014
JLCPCB Part #
C1579217
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ 16V 220uF 3.5mm 4.8A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS