A758KK227M1AAAE014
MFR.Part #
A758KK227M1AAAE014
JLCPCB Part #
C1578450
Description
-55℃~+105℃ 10V 14mΩ 220uF 3.5mm 4.8A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS