A758KK108M0EAAE015
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A758KK108M0EAAE015
JLCPCB Part #
C3275193
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 15mΩ 2.5V 3.5mm 4.5A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS