A758EK477M0JAAE015
MFR.Part #
A758EK477M0JAAE015
JLCPCB Part #
C3275048
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 15mΩ 2.5mm 3.1A@100kHz 470uF 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS