A755MS108M1AAAE013
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A755MS108M1AAAE013
JLCPCB Part #
C3274757
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 13mm 13mΩ 255mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS