A755KS827M0EAAE014
MFR.Part #
A755KS827M0EAAE014
JLCPCB Part #
C1578624
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 14mΩ 2.5V 240mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS