A755KS687M0JAAE014
MFR.Part #
A755KS687M0JAAE014
JLCPCB Part #
C1578614
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 14mΩ 225mA@120Hz 3.5mm 5000hrs@105℃ 6.3V 680uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS