A750MW687M1VAAE018
MFR.Part #
A750MW687M1VAAE018
JLCPCB Part #
C3275034
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 18mm 18mΩ 2000hrs@105℃ 234.5mA@120Hz 35V 5mm 680uF Polymer ±20% 插件,D10xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS