A750MV827M1EAAE014
MFR.Part #
A750MV827M1EAAE014
JLCPCB Part #
C3275040
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mΩ 16mm 2000hrs@105℃ 255mA@120Hz 25V 5mm 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS