A750MV158M1CAAE010
MFR.Part #
A750MV158M1CAAE010
JLCPCB Part #
C1020071
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 1500uF 16V 16mm 2000hrs@105℃ 305mA@120Hz 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS