A750MU228M0GAAE007
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A750MU228M0GAAE007
JLCPCB Part #
C3274680
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2000hrs@105℃ 2200uF 305mA@120Hz 4V 5mm 7mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS