A750KS227M1EAAE015
MFR.Part #
A750KS227M1EAAE015
JLCPCB Part #
C3275128
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 15mΩ 2000hrs@105℃ 220uF 221mA@120Hz 25V 3.5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS