A750KR158M0EAAE007
MFR.Part #
A750KR158M0EAAE007
JLCPCB Part #
C3274802
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 1500uF 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 305mA@120Hz 7mΩ 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS