A750KK337M1CAAE014
MFR.Part #
A750KK337M1CAAE014
JLCPCB Part #
C561813
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 14mΩ 16V 2000hrs@105℃ 250mA@120Hz 3.5mm 330uF 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS