A750EQ397M1CAAE015
MFR.Part #
A750EQ397M1CAAE015
JLCPCB Part #
C3275692
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 15mΩ 16V 180mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 390uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS