A750EM277M1CAAE015
MFR.Part #
A750EM277M1CAAE015
JLCPCB Part #
C1020099
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 15mΩ 16V 180mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 270uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS