A750EK567M0JAAE018
MFR.Part #
A750EK567M0JAAE018
JLCPCB Part #
C3274714
Description
-55℃~+105℃ 155mA@120Hz 18mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 560uF 6.3V 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS