A750EK277M1AAAE010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A750EK277M1AAAE010
JLCPCB Part #
C1020063
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 234mA@120Hz 270uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS