A750EK227M1CAAE016
MFR.Part #
A750EK227M1CAAE016
JLCPCB Part #
C599536
Description
-55℃~+105℃ 145mA@120Hz 16V 16mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS