A750EK227M1AAAE018
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A750EK227M1AAAE018
JLCPCB Part #
C1578562
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 155mA@120Hz 18mΩ 2.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS