A750BM397M0JAAE020
MFR.Part #
A750BM397M0JAAE020
JLCPCB Part #
C1017181
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 155mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mΩ 2mm 390uF 5mm 6.3V Polymer ±20% 插件,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS