A750BG337M0JAAE020
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A750BG337M0JAAE020
JLCPCB Part #
C1017180
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 155mA@120Hz 2000hrs@105℃ 20mΩ 2mm 330uF 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS