A720V107M016APE010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A720V107M016APE010
Description
-55℃~+105℃ 1.9mm 100uF 10mΩ@100kHz 16V 6.4A@100kHz ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS