A700X227M004ATE010
MFR.Part #
A700X227M004ATE010
JLCPCB Part #
C3274989
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 2000hrs@125℃ 220uF 4.3mm 4.7A@100kHz 4V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS