A700X187M006ATE015
MFR.Part #
A700X187M006ATE015
JLCPCB Part #
C3274895
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 15mΩ 180uF 3.9A@100kHz 4.3mm 6.3V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS