A700X127M010ATE010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A700X127M010ATE010
JLCPCB Part #
C3274424
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 10mΩ 120uF 4.3mm 4.7A@100kHz Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS