A700V156M016ATE040
MFR.Part #
A700V156M016ATE040
JLCPCB Part #
C3274389
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 15uF 16V 2.6A@100kHz 2mm 40mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS