A700D566M010ATE015
MFR.Part #
A700D566M010ATE015
JLCPCB Part #
C3274320
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 15mΩ 2000hrs@125℃ 3.1mm 4.1A@100kHz 56uF Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS