A700D157M006ATE010
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A700D157M006ATE010
JLCPCB Part #
C3275523
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 150uF 3.1mm 5A@100kHz 6.3V Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS