A521EH471M450A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A521EH471M450A
JLCPCB Part #
C3722088
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000hrs@85℃ 252mΩ@100Hz 35mm 4.03A@10kHz 450V 470uF 52mm ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors