A331FB221M400A
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A331FB221M400A
JLCPCB Part #
C3813373
Package
Bolt,D36xL54mm
Description
-40℃~+85℃ 11000hrs@85℃ 12.8mm 220uF 36mm 4.4A@10kHz 400V 54mm 570mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL54mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals)