82IC3150Z350K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
82IC3150Z350K
Description
-55℃~+105℃ 150nF 160V、250V Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±10% - Film Capacitors