82DC3470AA60J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
82DC3470AA60J
Description
-55℃~+105℃ 40V、63V 470nF Metallized Polyethylene Terephthalate (PET) ±5% - Film Capacitors