76TR3100SE30J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
76TR3100SE30J
JLCPCB Part #
C3773402
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.6kV 100nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)