75PI3100ZA40K
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
75PI3100ZA40K
JLCPCB Part #
C5523062
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 100nF 250V、630V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)