75MI32204030J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
75MI32204030J
JLCPCB Part #
C7039492
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、400V 220nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB)