4AEOBW5160A3HJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
4AEOBW5160A3HJ
JLCPCB Part #
C3789571
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16uF 900V ±5% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS