44BXFP3220ZC0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
44BXFP3220ZC0J
JLCPCB Part #
C3782812
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1kV、2.4kV 220nF ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS