05HV10N102KN
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
05HV10N102KN
JLCPCB Part #
C1650107
Package
Plugin,P=4.32mm
Description
1nF 4.32mm 500V C0G ±10% 插件,P=4.32mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded