040MS22AAMK1STD
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
040MS22AAMK1STD
JLCPCB Part #
C1019677
Package
Bolt,D39xL75mm
Description
39mm 40uF 75mm ±10% 螺栓,D39xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS